Peruki Naturalne Gliwice

Ciesz się na nowo piękną fryzurą, dzięki perukom z włosa naturalnego! 

Peruka z włosa naturalnego jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz odzyskać pewność siebie oraz poczuć się znów piękną i atrakcyjną. Nie da się ukryć, że włosy są jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości, dlatego też ich utrata potrafi bardzo mocno podkopać pewność siebie oraz chęć do aktywnego życia. Peruki z włosa syntetycznego cieszą się opinią bardzo trwałych, jednakże to właśnie peruki z włosa naturalnego są niedoścignionym wzorem piękna, elegancji i dystyngowanego stylu. Lśniące, długie włosy do złudzenia przypominające naturalną fryzurę są efektem, który można uzyskać dzięki perukom naturalnym. Jako wiodący producent i dystrybutor posiadamy w swojej ofercie wiele kolekcji peruk z włosa naturalnego. Nasze naturalne peruki gliwice wyróżnia doskonała jakość oraz bardzo szeroka możliwość personalizacji. 

Queen of Nature, czyli naturalne i ponadczasowe piękno 


Kolekcja Queen of Nature została stworzona z myślą o perukach naturalnych, które do złudzenia przypominają naturalne włosy. Do ich produkcji zastosowaliśmy naturalny słowiański włos, który przyciąga wzrok i wygląda fenomenalnie. Dzięki perukom z linii Queen of Nature zachwycisz swoich bliskich oraz przypadkowo mijanych przechodniów pięknymi włosami w kolorze pszenicy, czekolady czy w barwie jesiennego lasu. Kolekcja Queen of Nature została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientkach, które oczekują najwyższej jakości wykonania, dlatego postawiliśmy na najlepsze materiały, kilkupokoleniowe doświadczenie w sztuce perukarskiej i najnowsze technologie. Wszystkie peruki z linii Queen of Nature mogą zostać poddane pełnej personalizacji, czyli cięciu oraz farbowaniu, dzięki czemu peruka jest idealnie dopasowana do jej właścicielki. 

Peruki FOLLEA – peruki z włosa naturalnego 


W naszej ofercie znajdują się także peruki FOLLEA, które znane są w świecie perukarskim, jako przykład wysokiej jakości i prawdziwego kunsztu. Podczas produkcji peruk FOLLEA wykorzystywane są naturalne włosy europejskie, dzięki czemu peruki wyglądają bardzo autentycznie, pięknie i czarująco. Peruki FOLLEA doskonale sprawdzają się u kobiet z problemami trychologicznymi, ponieważ nadzwyczajnie imitują prawdziwe włosy. Sprawdź nasz sklep z perukami gliwice, gdzie oferujemy szeroki wybór peruk najwyższej jakości. 

Katalog Peruki

W salonach Rokoko stawiamy przede wszystkim na to, aby każdy Klient znalazł najbardziej satysfakcjonujące, praktyczne i wygodne dla siebie rozwiązanie. Wielkość i kształt głowy, wrażliwa skóra, rodzaj wykonywanej pracy (np. w zimnie lub gorącu), aktywność ruchowa i inne czynniki są tylko wskazówkami, co byłoby lepsze dla osoby, która odwiedza sklep z perukami.

Przejdź do katalogów