Peruki Medyczne Gliwice

W Rokoko Hair Company wiemy, jak ważne są włosy i to właśnie dlatego nasze peruki wyróżniają się światową jakością sztuki perukarskiej.  Jesteśmy właścicielami sklepów Rokoko i Beaute de Femme, w których zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą znaleźć peruki doskonałej jakości, by znów móc cieszyć się z pięknych i bujnych włosów. Peruki, które oferujemy w naszych sklepach pozwalają pozbyć się kompleksów, które bardzo często pojawiają się w przypadku problemów trychologicznych. W naszej ofercie znajdziecie zarówno peruki syntetyczne i pół-syntetyczne, jak peruki z włosów naturalnych, które cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. 

Warto podkreślić, że nasze salony Rokoko oferują nie tylko światowej klasy peruki, ale także pełną ich personalizację. Usługa ta jest szczególnie ważna, ponieważ pozwala idealnie dopasować perukę do jej właścicielki. Bardzo wysoka jakość peruk naturalnych pozwala kobietom na zmianę koloru i fryzury dokładnie wtedy, gdy tego chcą i potrzebują. Co więcej, peruki medyczne są doskonałym substytutem prawdziwych włosów, dzięki czemu osoby zmagające się z problemami trychologicznymi lub chemioterapią, mogą zapomnieć o braku włosów. Nasze salony Rokoko oferują największą kolekcję peruk w Polsce (ponad 5 tysięcy modeli), wśród których znajdują się także i męskie peruki.

Naszą markę budujemy od ponad dwóch dekad, dlatego jesteśmy największym producentem i dystrybutorem peruk w gliwiach oraz na terenie całej Polski. 

Autorskie kolekcje peruk medycznych 


Wieloletnie doświadczenie w branży perukarskiej sprawiło, iż samodzielnie stworzyliśmy własne kolekcje peruk – są nimi m.in.:
Beaute de Femme, Hair2be, Hair Secret, Hair Diamonds oraz Hero. Większość z naszych peruk posiada lace front oraz mikroskórę. Zastosowanie materiałów o wysokiej jakości oraz najnowszych osiągnięć technologicznych pozwoliło nam na stworzenie peruk, które doskonale imitują prawdziwe włosy. Warto zaznaczyć, że na nasze peruki możliwe jest realizowanie wniosków refundacji od NFZ. 

Peruki Ellen Wille Medical Wings – światowa marka oraz światowa jakość 

Możemy podkreślić z dumą, iż jesteśmy renomowanym dystrybutorem peruk marki Ellen Wille. Rozumiemy, że peruki gliwice stanowią prawdziwy przykład najwyższego kunsztu sztuki perukarskiej. Ponad 40-letnie doświadczenie zaowocowało opatentowaniem autorskich włókien syntetycznych, które wyróżniają się pięknym naturalnym wyglądem oraz nieprzeciętną trwałością. 

Katalog Peruki

W salonach Rokoko stawiamy przede wszystkim na to, aby każdy Klient znalazł najbardziej satysfakcjonujące, praktyczne i wygodne dla siebie rozwiązanie. Wielkość i kształt głowy, wrażliwa skóra, rodzaj wykonywanej pracy (np. w zimnie lub gorącu), aktywność ruchowa i inne czynniki są tylko wskazówkami, co byłoby lepsze dla osoby, która odwiedza sklep z perukami.

Przejdź do katalogów