Czym wyróżnia się peruka syntetyczna?

Twoje włosy wypadają garściami? Zbyt duża ilość leków osłabia Twoje włosy? A może zmagasz się z łysieniem androgenicznym? Nie ważne jaki jest powód utraty włosów, ponieważ współczesne peruki są doskonałym remedium na problemy trychologiczne. Wśród różnych rodzajów peruk bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się peruki syntetyczne. Czym charakteryzuje się tern rodzaj peruki i dlaczego jest dziś tak popularny?

Peruka syntetyczna, czyli piękno i oszczędność

Problemy z włosami dotykają coraz młodsze osoby, dlatego skuteczne radzenie sobie z tym problemem jest niezwykle istotne. Warto zaznaczyć, że problemy trychologiczne mogą mieć bezpośrednie przełożenie na jakość życia, co pokazuje jak ważne są obecnie peruki. Dziś rynek peruk jest bardzo szeroki, dzięki czemu każda klientka jest w stanie znaleźć idealną perukę dla siebie. Jednym z najczęstszych wyborów (zaraz po perukach naturalnych) jest peruka syntetyczna. Jak sama nazwa wskazuje, peruka ta wykonana jest z włosów syntetycznych, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo imponującą trwałością. W Rokoko dokładamy wszelkich starań, aby nasze peruki syntetyczne oprócz trwałości, wyróżniały się także pięknym wyglądem, który bardzo zbliżony jest do włosów naturalnych. Dużą zaletą peruk syntetycznych jest ich cena, która jest niska w porównaniu do peruk naturalny.

Szukasz peruki? Wybierz Rokoko!

W naszej ofercie znajdziesz peruki syntetyczne i pół-syntetyczne, które wyróżniają się nie tylko trwałością, ale także pięknym wyglądem. Warto podkreślić, że peruki syntetyczne dostarczane są w formie gotowych fryzur. W przeciwieństwie do peruk naturalnych, nie mogą być traktowane szczotką do stylizacji, lokówką czy prostownicą, ponieważ takie działanie może ją bezpowrotnie zniszczyć. Grono naszych ekspertów służy pomocą i radą osobom wybierającym perukę syntetyczną, dzięki czemu możliwe jest dobranie wymarzonej peruki.

Katalog Peruki

W salonach Rokoko stawiamy przede wszystkim na to, aby każdy Klient znalazł najbardziej satysfakcjonujące, praktyczne i wygodne dla siebie rozwiązanie. Wielkość i kształt głowy, wrażliwa skóra, rodzaj wykonywanej pracy (np. w zimnie lub gorącu), aktywność ruchowa i inne czynniki są tylko wskazówkami, co byłoby lepsze dla osoby, która odwiedza sklep z perukami.

Przejdź do katalogów